Duben 2009


hurt

22. dubna 2009 v 15:51

Christina,Jordan a jejich malý Max v časopise Hello

22. dubna 2009 v 15:46

Christina,Jordan a jejich malý Max v časopise Hello


xtina v časopisech

22. dubna 2009 v 15:45


chris s maxem

22. dubna 2009 v 15:38
Christina Aguilera se synem Maxem

parfemy christiny

22. dubna 2009 v 15:34

fakt pěkný šaty

22. dubna 2009 v 15:23
Christina AguileraChristina Aguilera

Christina Maria Aguilera

22. dubna 2009 v 15:19
Christina AguileraChristina Maria Aguilera se narodila 18. prosince 1980 v State Island v New Yorku. Aguilera je španělské příjmení, které dostala po svém ekvádorském otci Faustovi, který pracoval v armádě. Aguilerovi se několikrát kvůli otcovu přeřazení stěhovali. Jednou na Floridu, pak do New Yersey a nakonec do Tokia. Christina proto neměla skoro žádné kamarády. Ještě k tomu nebyl Fausto zrovna ideální tatínek. Jak Christininu maminku, tak i Christinu často týral. Christinina matka Shelly hrála profesionálně na violu a na klavír.
V roce 1986 se Aguilerovým narodila druhá dcera Rachel. Po jejím narození se však Aguilerovi rozešli a Shelly se spolu se svými dcerami odstěhovala do svého rodného městečka Wexfordu v Pensylvánii. Od té doby s Faustem ztratili kontakt. Opět se setkali až po několika letech.

Za čas se Christina začala zúčastňovat různých pěveckých soutěží. V osmi letech se poprvé objevila v televizní show "Starsearch" (Hledání hvězd). Sice neuspěla, ale načerpala si tak zkušenosti do dalších soutěží. V deseti letech pak zpívala státní hymnu pro Pittsburg Steelers a Pittsburg Penguins. Poté vyhrála konkurs pro Mickey Mouse Club (televizní show pro děti), kde se poprvé setkala s Britney Spears a Justinem Timberlakem a kde také strávila dva roky. Když se však vrátila zpět do školy, spolužáci jí záviděli úspěch a proto ji neustále ponižovali a nadávali jí. Kvůli těmto sporům Christina musela změnit školu.
V patnácti letech si Christina zazpívala spolu s japonskou zpěvačkou Keizo Nakanishi její song "All I Wanna Do". Christina dokonce vystoupila na jejím koncertě.

V roce 1998 Christina dostala nabídku zazpívat titulní píseň k filmu "Mulan" - "Reflection". Nabídku přijala a to se jí velice vyplatilo, neboť díky tomu získala několik skvělých návrhů na spolupráci a také smlouvu na desku od nahrávací společnosti RCA Records. Bylo to vůbec poprvé co společnost svěřila roli neznámému hlasu. Firma usilovně hledala interpretku výrazného hlasu. Volba padla právě na začínající Christinu. Společnosti se to také vyplatilo, neboť se tento hit umístil na 15. místě Billboard - Charts. Deska dostala jednoduchý název "Christina Aguilera" a prodalo se jí okolo 12 milionů. První singl "Genie In A Bottle" se hned vyšplhal na první příčky hitparád. Další singly "What A Girl Wants", "I Turn To You" a "Come On Over" se také staly velice úspěšnými.

V roce 2000 na cenách Grammy získala Christina cenu za "Objev roku". Christina k tomu dodává: "Vůbec jsem to nečekala, ani jsem neměla připravený proslov, myslela jsem, že tu cenu dostane Britney Spears".
Po necelém roce Christina přezpívala svojí debutovou desku do španělštiny a tentokrát ji nazvala "Mi Reflejo". Najdete na ní jak písničky z minulého alba, tak i songy nové. Prodalo se asi 3 miliony kopií. Za tuto desku dostala Christina již své druhé Grammy. Tentokrát Latino-grammy. Stejný rok Chris vydala další album. Tentokrát vánoční s názvem "My Kind Of Christmas". Najdete na něm jak známé sváteční písně, tak i songy z Christininy vlastní výroby. V tom samém roce stihla Christina ještě nahrát duet s latinsko-americkým idolem Rickym Martinem "Nobody Wants To be Lonely".

V roce 2001 vydala společnost Warlock Records cd "Just Be Free", kde najdete demo nahrávky z let, kdy bylo Christině kolem 15 let. Chris ho však nechtěla vydat, ale soudní spor prohrála.
Christina také nezapomíná na různé charitativní akce, mezi kterými nechybělo např. nazpívání písně "What´s Going On" spolu s dalšími mnoha umělci pro nadaci proti AIDS v roce 2001.
V červenci 2001 Christina nazpívala spolu s kolegyněmi Pink, Myou a Lil´Kim titulní píseň k filmu "Moulin Rouge" - "Lady Marmelade". Singl byl velice úspěšný a Christina si díky němu odnesla pěknou řádku cen včetně třetího Grammy za "Nejlepší popovou spolupráci". Chris také od té doby výrazně změnila svou image z cukrové panenky na sexy dračici.

V únoru 2002 vystoupila na závěrečném ceremoniálu Olympijský her v Salt Lake City. Bylo to její největší vystoupení v kariéře, vystupovat ji vidělo přes 3, 5 miliardy lidí z celého světa! A až v říjnu roku 2002 vydala Christina své druhé řadové album "Stripped". Spolu s novým albem opět změnila image na ještě drsnější. Deska je prý velice osobní. Svědčí o tom hned několik songů. Např. v "I´m OK" Christina zpívá o svém brutálním otci. Song "Fighter" je pro změnu o jejích dvou bývalých kamarádech, kteří Christinu zradili. Christina je s deskou velmi spokojená a tvrdí, že přesně takové si přála natočit. Na albu dále spolupracovali např. Linda Perry, Alicia Keys či Redman.
Začátkem roku 2004 obdržela Christina již své čtvrté Grammy. Tentokrát za "Nejlepší ženský popový výkon".
Jméno: Christina Maria Aguilera
Datum narození: 18. 12. 1980
Znamení: Střelec
Místo narození: Stated Island, New York
Bydliště: Wexford, Pensylvánie
Rodiče: Fausto Aguilera (ekvádorský voják), Shelly Loraine Kearns (hraje profesionálně na violu a na klavír)
Nevlastní otec: James Kearns (lékař)
Sourozenci: Rachel
Nevlastní sourozenci: Casey, Michael, Stephanie
Vzor: Madonna, Whitney Huston, Etta james, Mariah Carey...
Idol: Julio a Enrique Iglesias, Johnny Depp
Hobby: Nákupy, mejdany, tanec, zpěv, sledování filmů
Výška: 159 cm
Váha: 54,6 kg
Barva očí: Modrá (zelená)
Barva vlasů: Původně blonďatá, černá a zase blond
Barva: Tyrkysová
Sport: Basket, volejbal, baseball
Jídlo: Cheeseburger, hranolky, pizza
Film: Sound Of Music
Disney film: Mulan, The Little Mermaid
Vysněné místo na zemi: Jamaica
Auto: Porsche
Hudební interpreti: Lauryn Hill, Etta James, Foxy Brown, Brian McKnight, Korn, Etta James, Fatboy Slim, Beck, Madonna
Oblíbený předmět ve škole: Angličtina, Přírodověda

De luxe Nite

22. dubna 2009 v 15:16
V Praze se 2.5 ve 22:00 otevírá nový klub.Samozřejmě se objevují i plakáty tohoto otevření a Christina tady posloužila jako ikona.Perfektní,ne?


Nový duet?

22. dubna 2009 v 15:15

to sem vyrobila

19. dubna 2009 v 11:58



moje animace Xtiny

19. dubna 2009 v 11:52






další fotomontáž

19. dubna 2009 v 11:07


Jako babička

19. dubna 2009 v 11:05
Našla jsem montáž,kde ze Xtiny udělali babičku

Jak udělat fotomontáž?

19. dubna 2009 v 11:01
Tak teď vám napíšu stručně a v bodech(há já řekla stručně,toto zas dopadne .Tak dem na to,i když to umí každej,ale ten kdo není každej tak mu to popíšu....:-)

~Nejdřiv si otevřeš malování:-D
~Potom si vybereš 2obrázky,s kterými budeš pracovat(libovolný počet obrázků).

~Pak dáš vložit z.....a dáš tam ten obrázek......a pak si zvětšíš malovací okno a zas dáš vložit z....a dáš tam druhej obrázek.

~Pak klikneš na takovou tu hvězdičku a obtáhneš z toho druhého(nebo prvního obrázku)třeba nohu a tu pak dáš tý postavě na druhým obrázku.

~A máš z toho pěkný výtvor.


Christina Aguilera -Keeps Getting Better + lyrics !

19. dubna 2009 v 10:31
Christina Aguilera -Keeps Getting Better + lyrics !